Opis

ELEKTRONICZNY ZAMEK OBSŁUGIWANY KODEM ORAZ APLIKACJĄ

WE.LOCK to bezpieczny zamek, który umożliwia zaryglowanie i odryglowanie drzwi, bez względu na to, gdzie jesteś (jeśli posiadasz bramkę WIFIBOX). Uzyskaj dostęp bez klucza, zobacz, kto wchodzi i kiedy, przydziel dostęp dla gości i sprawdź, czy drzwi są otwarte, czy zamknięte. Wszystko to jest możliwe dzięki aplikacji WELOCK. Po podłączeniu do aplikacji użytkownicy mogą zabezpieczyć, monitorować i zarządzać dostępem do swojego domu za pośrednictwem telefonu, z dowolnego miejsca na świecie. 

 

Ważne!
Działanie zamka WeLock uzależnione jest od posiadania bramki Bluetooth Wi-Fi (WIFI BOX), która pełni funkcję węzła między serwerem WeLock a samym zamkiem. Zastosowanie bramki WIFI BOX pozwala na zdalne zarządzanie zamkiem z każdego miejsca na ziemi. Pozwala zdalnie odblokowywać zamek, generować kody tymczasowe, którymi można otworzyć zamek dodawać nowych użytowników z dostępem do zamka i udostępnia wiele innych przydatnych funkcjonalności.

Bramka WIFI Box dostępna jest na innej naszej ofercie.

ŁATWA INSTALACJA

Instalacja zamka Welock Smart Lock zajmuje mniej niż 10 minut. Nie potrzebujesz ślusarza. Wystarczy postępować zgodnie z dołączoną instrukcją instalacji.

Aby zainstalować smart zamek, należy najpierw usunąć starą wkładkę. W zestawie znajdziemy odpowiedni śrubokręt, który pozwoli na szybkie usunięcie starego zamka.

Następnie należy poluzować gałkę na smart zamku, która powinna znajdować się wewnątrz drzwi. W zestawie znajdziemy też odpowiedni klucz imbusowy. Zewnętrzną gałkę zamka Welock należy teraz wprowadzić w cylinder od strony zewnętrznej drzwi a następnie przymocować śrubę, która trzyma cylinder na miejscu

 

ROZWIĄZANIE DLA MIESZKAŃ POD WYNAJEM

Elektroniczny zamek WE.LOCK jest doskonałą propozycją dla właścicieli mieszkań pod wynajem krótkoterminowy. 10 cyfrowe tymczasowe kody dostępu są świetną alternatywą tradycyjnych kluczy. Wystarczy zdalnie udostępnić lokatorom kod na określony okres czasu, by mieć z głowy dostarczanie i zwrot kluczy do mieszkania.

GENEROWANIE KODÓW

1. Uruchom aplikację WeLock. 

3. Jeśli robisz to pierwszy raz, musisz do aplikacji dodać zamki przyciskiem Dodaj urządzenie.

4. Po naciśnięciu klawisza Dodaj pojawią się wszystkie zamki zalogowane do aplikacji. Wybierz właściwy.

5. Wybierz opcje "Tymczasowe hasło" i skonfiguruj je według własnych potrzeb

 

ODBLOKOWANIE BEZ KLUCZA

Obsługa zamka za pomocą aplikacji to nie wszystko...

Dzięki klawiaturze numerycznej możliwe jest wprowadzenie osobistych kodów, pozwalających na odblokowanie. Elektroniczny zamek pozwala użytkownikom wygenerować kod dostępu tymczasowego (rozwiązanie idealne w przypadku wynajmu krótkoterminowego lub gdy chcesz wpuścić do domu zaufane osoby).

 

APLIKACJA MOBILNA

Do podstawowej komunikacji zamek wykorzystuje łączność Bluetooth. Aplikacja WeLock App umożliwia dodanie zamka do listy urządzeń poprzez zeskanowanie kodu QR umieszczonego na klapce baterii zamka a także wpisaniu identyfikatora urządzenia, który jest umieszczony na środkowej części wkładki. Aplikacja ta umożliwia zdalne odblokowanie zamka, zarządzanie autoryzacją zamka (dodawanie/usuwanie użytkowników) czy odczyt dziennika pracy urządzenia. 

BEZPIECZEŃSTWO I NIEZAWODNOŚĆ

 • Ochrona elektrostatyczna do 30 000 woltów.
 • Bezpieczeństwo w przypadku pożaru - zawsze można otworzyć od wewnątrz.
 • Do 10 milionów zamknięć. Temperatura pracy: -25 ℃ ~ 60 ℃
 • Możliwość zapisu do 10 haseł użytkownika

Dzięki bateriom AAA (baterie nie znajdują się w zestawie) możesz zablokować/odblokować drzwi do 8000 razy! Dziesięć operacji otwierania/zamykania dziennie oznacza, że ​​każdy zestaw akumulatorów może pracować przez 1 rok .

Jeśli twój zamek się wyczerpie, nie martw się! Możesz użyć przenośnej ładowarki, aby odblokować drzwi (przy użyciu aplikacji) , dopóki nie będziesz mógł wymienić baterii.

Zawartość zestawu

 • 1x Zamek elektroniczny WELOCK
 • 1x Specjalny klucz imbusowy
 • 1x Instrukcja obsługi

Specyfikacja

 • Średnica gałek: zew. 46mm, wew. 38mm
 • Długość: zew 56mm, wew 57mm
 • Długość wkładki: regulowana zewnętrzna 40mm - 55mm / wewnętrzna 30mm - 60mm.
 • Materiał: stal nierdzewna ze stopem cynku, tworzywo sztuczne.
 • Waga: 600g

Do zamka nie są dołączone baterie.