Dostawa i płatność

Realizacja zamówień i dostawa

Wystarczy, że złożysz zamówienie do godz. 16:00, a dopełnimy wszelkich starań, aby kurier dostarczył paczkę już następnego dnia! Dostarczamy przesyłki do centralnych oddziałów kurierskich, dlatego możesz liczyć na błyskawiczną dostawę.*

Wspieramy rozwiązania firm:

DHL
InPost

Jeśli wyrażasz chęć korzystania z usług innych doręczycieli, prosimy o informacje. Włączymy ją specjalnie dla Ciebie!

*Zastrzegamy sobie prawo do poinformowania Państwa, że choć przesyłki trafiają do naszych klientów następnego dnia od złożenia zamówienia, to z przyczyn losowych paczka może nie być dostarczona na czas. Stąd też, deklarujemy termin dostawy od 1 do 3 dni, mając na uwadze czynniki losowe takie jak: problemy techniczne, błędy, opóźnienia w realizacji  zleceń kurierskich czy nawet następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW).

Płatności

Dostępne metody płatności:

  • BLIK - system płatności internetowej przeznaczonej dla urządzeń mobilnych, dzięki temu, możesz dokonać zapłaty za zamówienie używając aplikacji w smartfonie. Po prostu wybierz ikonę BLIK w aplikacji Twojego banku, wygeneruj jednorazowy kod i wprowadź go w trakcie realizacji płatności - to wszystko! 
  • PayU - standardowa metoda płatności internetowej. Realizacja zamówienia rozpocznie się dopiero po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie bankowym. Możesz także wysłać potwierdzenie dokonania przelewu na adres mailowy podany w kontakcie - prosimy wtedy o umieszczenie numeru zamówienia w tytule lub w treści wiadomości.
  • Za pobraniem - Płatność gotówką przy odbiorze paczki. Ten rodzaj płatności zapewnia natychmiastową realizację zamówienia. 
  • Przelew tradycyjny - Dotyczy przelewu tradycyjnego bankowego lub pocztowego. Przy realizacji płatności prosimy o wpisanie w tytule przelewu numeru zamówienia, a także wysłanie potwierdzenia wysłania przelewu na adres: sale@modemix.pl