O nas

Modemix powstał w 2020 roku z myślą o spopularyzowniu branży smart home w Polsce, a także jako pewnego rodzaju manifest do stwierdzeń, że smarthome jest skomplikowany lub drogi. Stale obalamy te twierdzenia wdrażając nowe rozwiązania: prototypując, produkując i testując produkty o wysokiej jakości w stosunkowo niskich cenach.
Początkowo zakres działalności dotyczył tylko sprzedaży detalicznej. Teraz, dzięki rozwojowi i wypracowanemu zaufaniu docieramy także do hurtowników - produkując i dostarczając produkty nierzadko na wyłączność. Rok 2021 był dla na bardzo owocny pod względem pozyskania konrahentów z rynków zagranicznych m.in. Słowacji, Czech, Węgier, Niemiec. Dzięki nawiązaniu tych współprac, byliśmy w stanie zatrudnić dodatkowych pracowników i poszerzyć nieznacznie zakres możliwości produkcyjnych.    

 

Modernizuj dom razem z MODEMIX...

 

Zakres działaności opiera się na sprzedaży hurtowej (na wyłączność), a także na sprzedaży detalicznej, w trzech głównych filarach:

  1. Ogrzewanie / chłodzenie - głowice termostatyczne
  2. Rolety - sterowniki i włączniki rolet
  3. Zamki elektroniczne - zabezpieczenia

 

Każdy z tych działów zawiera kluczowe produkty, które znajdują szerokie zastosowanie w biurach, przedsiębiorstwach, blokach mieszklanych czy domach jednorodzinnych. Niezależnie od grupy docelowej, dostarczamy wsparcie techniczne i pomoc w kwestiach instalacji i montażu urządzeń - respektując każde prawo do reklamacji. 
Każda z tych kategorii kryje tysiące sprzedanego asorymentu za którym stoją setki zadowolonych i powracających klientów. Nie ukrywamy, że jako młoda firma napawa nas to dumą, motywując do dalszego rozwoju. 

 

 

Zespół MODEMIX