FaQ czyli najczęściej zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy najczęściej pojawiające się pytania otrzymywane od naszych klientów. Dotyczą one oferty, produków, montażu albo spraw związanych z funkcjonwaniem serwisu.

   

Postępuj zgodnie z następującymi krokami, upewnij się, że:

  • Urządzenie jest włączone,
  • Twoja sieć WiFi ma aktywne połączenie z internetem (sieć WiFi jest włączona i nawiązuje połączenie z internetem)
  • Twoje urządzenie oraz smartfon są podłączone do tej samej sieci WiFi (2,4 Ghz),
  • Zainstalowana na smartfonie aplikacja ma ściągniętą najnowszą aktualizację,
  • Wpisałeś w aplikacji poprawne hasło dostępu,
  • Podłączyłeś urządzenie zgodnie z załączonym schematem okablowania. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo - Pamiętaj, aby przed ingerowaniem w instalację wyłączyć zasilanie sieci domowej lub powierz to osobom ukierunkowanym zawodowo do wykonywania tego typu zadań i usług.

Jeżeli żaden z powyższych kroków nie działa, spróbuj zmienić sieć lub urządzenie parujące (smartfon). W innym przypadku sterownik może kwalifikować się jako podlegający reklamacji - w tym celu prosimy o kontakt.

W zależności od sterownika i rodzaju, przeznaczenie sterownika opisane jest w instrukcji obsługi i w obszernym opisie produktu dostępnego na naszej stronie. Z reguły przełącznik może kontrolować wszystkie typy urządzeń elektrycznych, świateł i gniazd, które są zgodne z parametrami technicznymi urządzenia.

W takim przypadku, ciągle istnieje możliwość manualnego kontrolowania urządzenia za pomocą tradycyjnego przęłącznika prądu opisanego dokładnie w instrukcji obsługi i montażu. Możesz również poczekać, kiedy tylko sieć WiFi będzie ponownie dostępna, sterownik połączy się z nią automatycznie.

W przypadku zmiany sieci WiFi na nową lub zmianę hasła wystarczy połączyć sterownik z nową siecią. Postępujemy zgodnie dwoma, następującymi krokami:

1. Upewnij się, że Twój telefonn oraz przełącznik podłączone są do tej samej sieci WiFi (2,4 Ghz). Proces parowania urządzenia może trwać od 10 do nawet 120 sekund.
2. Jeśli parowanie zakończy się pomyślnie, to nazwa urządzenia będzie wyświetlana na liście urządzeń w dedykowanej do tego aplikacji.

W zależności od sterownika należy: włączyć i wyłącznik przełącznik 5 razy do momentu aż zaświeci się dioda wskaźnika lub przytrzymać przycisk zasilania od 5 do 10 sekund,

   

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?
Skontaktuj się z nami.

Możesz to zrobić na 3 różne sposoby:

modemix_telefonSkorzystaj z formularza kontaktowego

Napisz do nas używając formularza kontaktowego - odpowiednio sprecyzowana wiadomość, trafi bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej.

modemix_telefonZadwoń do nas

Uzyskasz natychmiastową odpowiedź na swoje pytanie

modemix_telefonNapisz do nas wiadomość email

Odpowiemy na Twoje zapytanie w w przeciągu 2 dni.